تقویت قوای جـنـسـی و جسارت مرد با یک ماده غذایی

35689
photo : pixabay.com
photo : pixabay.com

تقویت قوای جنسی و جسارت مرد با یک ماده غذایی

این خوردنی را با خیال راحت برای افزایش میل جنسی مصرف کنید

مصرف کرفس زنان را جذب می‌کند.

مصرف کرفس در مردان موجب آزاد شدن هورمونی در عرق و بوی بدن مردان شده که زنان را به خود جذب می‌کند.

- Advertisement -

تقویت قوای جنسی با انجیر

انجیر باعث تقویت قوای جنسی در مردان می‌شود و به افزایش کیفیت زندگی جنسی در مردان کمک زیادی می‌کند، به طور کلی میوه انجیر حاوی مقادیر زیادی اسید‌ آمینه‌های مهمی است که باعث تقویت میل جنسی و افزایش استقامت جنسی می‌شود، یکی از دلایل استقامت جنسی کم و عدم تمایل به رابطه جنسی، کمبود اسید آمینه‌‌های مورد نیاز در بدن است.

تقویت قوانی جنسی سردمزاجان با سیر

سیر یکی از تقویت‌کننده‌های میل جنسی است که موجب تقویت جریان خون اندام‌های جنسی می‌شود که در نتیجه قدرت نعوظ و استقامت جنسی را بهبود می‌بخشد، اما به دلیل طبع بسیار گرم سیر، مصرف آن برای تقویت قوای جنسی فقط برای افراد سرد مزاج مناسب است و در افراد گرم مزاج تاثیر عکس داشته و موجب افت میل جنسی و تضعیف قوای جنسی خواهد شد.

تقویت قوانی جنسی با بادام

بادام یکی از منبع‌‎های طبیعی و سرشار از اسیدهای چرب ضروری و همچنین نوعی اسید آمینه به نام آرژنین است که به انبساط رگ‌های خونی موجود در آلت تناسلی کمک کرده و موجب تقویت جریان خون در این ناحیه می‌شود، در نتیجه استقامت جنسی مردان در رابطه جنسی بهتر می‌شود.

همچنین بادام حاوی موادی است که برای تولید تستوسترون لازم بوده و مواد دیگری چون روی، سلنیم و ویتامین E و دیگر ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود در آن برای سلامت جنسی فرد مفید است و مصرف مقدار مشخصی بادام در روز می‌تواند به بهبود زندگی جنسی شما کمک کند.
صدف برای تقویت میل جنسی

صدف به دلیل مقادیر بالای آمینو اسیدهایی که کمک کننده به ترشح هورمون‌های جنسی است و مقادیر زیاد روی که به تولید تستوسترون کمک بسیار می‌کند غذایی مشهور برای تقویت قوای جنسی شناخته می‌شود.
دانه کنجد برای بهبود توان جنسی

همانطور که گفتیم روی به تولید تستوسترون و اسپرم در مردان کمک می‌کند و صدف منبع غنی آن است، منبع دیگر آن کنجد است و برای بهبود توان جنسی بسیار مفید است.

برای تقویت قوه جنسی تخم مرغ میل کنید.

تخم مرغ سرشار از ویتامین‌های B5 و B6 است که به کنترل استرس کمک کرده و موجب تعادل هورمونی در بدن می‌شود و برای تقویت قوای جنسی در مردان بسیار مفید است.
تقویت قوای جنسی با زنجبیل

زنجبیل در طب سنتی چینی به عنوان یک ماده غذایی «یانگ» به معنای گرم کننده شناخته می‌شود، این ماده غذایی در بهبود رابطه جنسی و تقویت قوای جنسی بسیار موثر است و می‌تواند جریان خون را در بدن فرد و اندام‌های جنسی افزایش دهد پس روزانه یک زنجبیل تازه کوچک را در رژیم غذایی خود مورد استفاده قرار دهید تا تاثیر مثبت آن را در زندگی جنسی شما نشان دهد.
تاثیر فلفل در تقویت قوای جنسی

فلفل‌ها با طبیعت بسیار گرم خود جزء ادویه‌های محرک و افزایش دهنده قوای جنسی محسوب می‌شوند، در فلفل ماده ای به نام کاپساکین وجود دارد که موجب سوزش شده و در تولید اندورفین نقش بسزایی دارد و باعث افزایش سرعت خون و ضربان قلب و نتیجتاً ترشح هورمون‌ها، افزایش میل جنسی و تولید اسپرم شود.

زعفران برای تقویت قوای جنسی

زعفران ادویه‌ای با طعم و عطر بسیار دلچسب است که خواص بسیاری چون اثر ضد افسردگی، شادی آور، کاهش دهنده استرس و تقویت کننده قوای جنسی را دارد.
شکلات تلخ برای قوای جنسی

شکلات تلخ تاثیر شادی آور، آرامش بخش و تقویت کننده میل جنسی دارد که هیجانات و تمایل زوجین را برای رابطه جنسی بیشتر و طولانی تر می‌کند، شکلات تلخ حاوی ترکیبی به نام فنیل اتیل آمین (phenylethylamine) است که به آزاد کردن اندورفین کمک می‌کند و این ماده برای ایجاد احساس مثبت در هنگام فعالیت جنسی نقش بسیار موثری دارد، ماده‌ی دیگر تئوبرومین (Theobromine) است که نوعی آلکالوئید است که انرژی نشاط آوری را برای فرد بوجود می‌آورد.

در واقع شکلات هر چقدر تیره‌تر باشد سالم‌تر است، شکلات‌های سیاه و خالی از مواد افزودنی، به دلیل وجود آنتی‌اکسیدان‌ها علاوه بر سلامتی کلی بدن موجب تقویت قوای جنسی نیز در فرد می‌شود.

تقویت نیروی جنسی با گوجه فرنگی

گوجه فرنگی حاوی آنتی‌اکسیدان‌ها و ویتامین‌های لازم برای تولید تستوسترون و اسپرم است و منبعی قوی از مواد محرک جنسی است.

رادیکال‌های آزاد در سرم خون می‌توانند تاثیرات منفی در بدن مردان از جمله تاثیر بر اسپرم مردان و ناباروری آن‌ها شوند و مصرف گوجه فرنگی به دلیل سرشار بودن از آنتی اکسیدان های مختلف خصوصاً به دلیل ویژگی آنتی اکسیدانی لیکوپن، می‌تواند باعث کاهش رادیکال‌های آزاد شده و از تاثیر رادیکال‌های آزاد در اسپرم خودداری کرده و باعث بازگرداندن فعالیت اسپرم و قدرت باروری در فرد شوند.
آووکادو برای تقویت قوای جنسی

آووکادو نیز به دلیل داشتن ویتامین B، منبعی از چربی‌های تک سلولی هستند و با بهبود جریان خون در بدن من جمله آلت تناسلی موجب تقویت و بهبود قوای جنسی در فرد می‌شود.

مصرف عسل برای تقویت قوای جنسی

عسل به دلیل وجود ویتامین B باعث تولید هورمون تستوسترون در فرد شده و سلامت جنسی و قوانی جنسی را در فرد تقویت می‌کند. عسل خالص و گرماندیده به دلیل دارا بودن ویتامین E، روی و … می‌تواند به عنوان یک محرک جنسی تاثیر گذار باشد.
مصرف هندوانه جهت بهبود اختلال نعوظ

سیترولین موجود در هندوانه در بهبود اختلال نعوظ خصوصاً نعوظ ناشی از فشار خون بسیار مفید بوده و با تبدیل سیترولین این میوه به آرژینین، و تاثیر آن در افزایش اکسید نیتریک، اکسید نیتریک موجب گشاد شدن عروق و افزایش جریان خون در بافت‌های عضلانی و دستگاه تناسلی در فرد شده و برای درمان اپیشگیری و درمان اختلالات جنسی نیز موثر خواهد بود.
تاثیر بلوبری مانند ویاگرا

بلوبری نیز یکی از مواد غذایی تقویت کننده میل جنسی و سرشار از ترکیباتی است که موجب انبساط عروق خونی و بهبود گردش خون در بدن می‌شود که به گفته‌ی برخی محققان مانند ویاگرا عمل می‌کند، در بلوبری به دلیل وجود فیبر فراوان، کلسترول اضافی را قبل از جذب شدن و رسوب کردن در رگ‌ها، از بدن خارج کرده و کاهش کلسترول و تقویت جریان خون موجب بهبود شرایط جنسی در فرد می‌شود.
مصرف انار برای بهبود اختلال نعوظ

انار حاوی آنتی اکسیدان‌هایی است که به دفع رادیکال‌های آزاد بدن کمک کرده و با پاک کردن خون و کاهش غلظت خون به بهبود جریان خون در بدن و دستگاه تناسلی کمک کرده و موجب تقویت قوای جنسی و بهبود اختلال نعوظ در مردان خواهد شد.
اسفناج برای تقویت جنسی

هنگامی که اسید آمینه‌های اسفناج به اکسید نیتریک تبدیل شده و باعث افزایش قدرت ماهیچه‌های آلت تناسلی، شروع و حفظ نعوظ و برای بهبود زود انزالی نیز مفید خواهد بود.
تقویت قوای جنسی با روغن زیتون

روغن زیتون سرشار از آنتی‌اکسیدان است و موجب تقویت قوای جنسی مردها می‌شود. همچنین مصرف آن باعث آفزایش سطح تستوسترون شده و موجب کاهش مشکلات نعوظ، ناتوانی در ایجاد و حفظ نعوظ در رابطه جنسی شود.

تقویت قوای جنسی و سرد مزاجی مردان با نوعی از ماده غذایی و افزایش هورمون مردانه که در واقع عاملی در افزایش جسارت مردانه است روشی بسیار قدیمی بوده که امروزه ثابت شده است

 

تقویت قوای جنسی و سرد مزاجی مردان با نوعی از ماده غذایی و افزایش هورمون مردانه که در واقع عاملی در افزایش جسارت مردانه است روشی بسیار قدیمی بوده که امروزه ثابت شده است

از زمان های گذشته تا کنون در طب های سنتی کشورهای مختلف مواد غذایی بسیاری برای تقویت جسارت و در واقع تبدیل کردن مردان به مردانی شجاع و جسور همچنین برای تقویت قوای جنسی و جسمی مردان مورد استفاده قرار می گرفته است که بسیاری آن را نادرست می خواندند اما امروزه دکتران برای اولین بار تصمیم به آزمایش و تشخیص صحت این روش های قدیمی گرفتند که نتیجه بسیار جالب بود.

پژوهشگران دانشگاه گرونبل فرانسه برای مشخص شدن این مسئله بر روی فلفل و ادویه های تندمطالعاتی انجام داده اند که طبق نتایج به دست امده غذاهای تند و انواع فلفل باعث افزایش تستوسترون در مردان می شوند.

این ماده در مردان لازمه داشتن شجاعت و جسارت است و البته مهم تر از همه در زمان های قدیم در کشورهای آفریقایی و شرق آسیا از این ماده غذایی برای درمان ناباروری و تقویت قوای جنسی به ویژه در مردان استفاده می شده است

تستوسترون ماده ای است که مردان را نسبت به داشتن رابطه ی جنسی تحریک میکند و مواد غذایی همچون فلفل با افزایش تستسترون در مردان آنها را از سرد مزاجی دور و موجب تقویت قوای جنسی انها میشود

پژوهشگران فرانسوی بعد از انجام مطالعات بر روی هورمون های 114 مرد به تاثیر فلفل در این زمینه پی بردند. این مردان به دو دسته تقسیم شدند و دسته ای که غذاهای تند مصرف می کردند میزان قابل توجهی تستوسترون بالاتری نسبت به دسته ی دیگر مردان داشتند و همچنین در مدت مصرف غذاهای تند و انوع فلفل ها میل جنسی آنها افزایش یافته و تا حد قابل توجهی سرد مزاجی آنها درمان شده بود.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید