نکات مفیدی برای بلندتر شدن مژه ها +مطلب مفید

819
graphicstock.com
graphicstock.com

نکات مفیدی برای بلندتر شدن مژه ها +مطلب مفید

احتمالا هرگز به فکر شانه زدن مژه هایتان نبودید، ولی این یک روش ساده برای رشد آنها است

 1. با شانه کوچک مژه ها را شانه بزنید

- Advertisement -

می توانید شانه های ظریفی پیدا کنید که برای شانه زدن مژه ها باشد. احتمالا هرگز به فکر شانه زدن مژه هایتان نبودید، ولی این یک روش ساده برای رشد آنها استمی توانید این کار را قبل از زدن ریمل انجام دهید.

2. حتما آرایش چشم را پاک کنید

مراقبت از چشم به معنی استفاده از پاک کننده و آرایش نیست. شما باید آب زیاد نوشیده و غذاهای غنی از ویتامین A را در برنامه غذایی خود داشته باشید. قبل از خواب همیشه با یک پنبه و لوسیون پاک کننده آرایش چشم را پاک کنید.

3. به مژه هایتان وازلین بزنید

تمام چیزی که نیاز دارید ضربه های سبک وازلین با یک پنبه و یا برس ریمل به مژه قبل از خواب است این ترفند ساده به پرپشت و بلند شدن مژه کمک میکند. نتیجه آن در طی چند روز مشخص نمی شود ولی اگر مرتب این کار را انجام دهید متوجه تغییر آن خواهید شد.

4. استفاده از روغن های طبیعی

روغن های طبیعی نه تنها برای رشد مو جادو می کنند بلکه به بلند شدن مژه ها نیز کمک می کنند.  می توانید از روغن زیتون، جوجوبا و کرچک دارای ویتامین ، مواد معدنی و عوامل بلندکننده مو برای مرطوب کردن مژه ها استفاده کنید.

5. مکمل های ویتامین E را امتحان کنید

ویتامین E به تسریع در رشد مژه کمک میکند. می توانید به صورت خارجی از یک لوسیون ویتامین E استفاده کنید و یا آنها را به صورت قرص و یا طبق نوع تجویز دکتر استفاده کنید.این روش نتایج بهتر و سریع تری خواهد داد.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید