شخصیت شناسی از روی شکل ناخن

46477

شخصیت شناسی از روی شکل ناخن

شخصیت شناسی از روی ناخن موضوع این نوشتار را تشکیل می دهد. بسیاری از آدم‌ها ادعا می‌کنند و باور دارند که ویژگی‌های فیزیکی بدن انسان می‌تواند شخصیت او را پیش‌بینی کند. برخی از آدم‌ها این داستان را باور ندارند و عده‌ای آن را بسیار درست می‌دانند. برخی نیز معتقدند که حتی از روی شکل انگشت‌ها و ناخن ها می‌توان شخصیت آدم‌ها را تعیین کرد.

در این نوشتار می‌بینید که ناخن‌های‌تان چه چیزی از شخصیت‌تان می‌گویند:

۱. ناخن های بلند و کشیده

شما دارای قوه‌ی تخیل قوی و احتمالا یک آدم واقعا احساساتی هستید. خلاقیت دارید اما ترجیح می‌دهید غرقِ جو اطراف شوید و ممکن است به راحتی فریب بخورید. آدم‌ها واقعا شما را دوست دارند. شما با اغلب آدم‌ها کنار می‌آیید.

- Advertisement -

۲. ناخن های پهن

شما آدمی هستید که آن‌چه را در ذهن دارید به زبان می‌آورید. این روش باعث می‌شود دیگران شما را شخصیتی ساده و بی غل و غش بدانند. شما معمولا عجول و تندخو هستید. حتی با وجود این‌که تندخو هستید، آدم‌ها از روراست بودن شما لذت می‌برند. شما می‌توانید تفاوت بین دروغ و حقیقت را تشخیص بدهید. شما یک متفکر تیزفهم و هوشمند هستید.

۳ و ۴. ناخن های گرد یا تخم‌مرغی

شما شخصیتی همیشه خوشحال دارید. خونسرد هستید، و شیوه‌ای منحصر به فرد برای انجام کارها دارید. به ندرت با آن‌چه اغلب مردم انجام می‌دهند همراه می‌شوید. با وجود این‌که بسیار احساساتی هستید، اما اجازه نمی‌دهید احساسات‌تان آن‌چه را مطلوب و دلخواه‌تان است از شما بگیرند.

۵. ناخن های مربع

شما ذاتا یک رهبر متولد شده‌اید. کله‌شق بودن و سرسختی شما مانند شیار یا خراشی روی یک سنگ گران‌بها هستند. شاید لازم باشد به این بعد شخصیت‌تان توجه بیش‌تری داشته باشید.

۶ و ۷. ناخن های مثلثی-شکل

شما آدم باهوشی هستید. وقتی سایرین از شما درخواست بهبود و اصلاح چیزی را دارند، معمولا نوآورانه و زیرکانه عمل می‌کنید. در ارائه‌ی ایده‌های جدید، اغلب سریع‌تر از بیش‌تر آدم‌ها هستید. آدم‌هایی که ملاقات می‌کنید مجذوب‌تان می‌شوند. شما به راحتی از دست کسانی که در انجام کارهای‌شان در محل کار بیش از اندازه راحت هستند، به ستوه می‌آیید.

۸. ناخن‌های بادامی-شکل

صادق، خودمانی و وفادار هستید. به دلایل آشکاری، آدم‌ها از گذراندن وقت با شما لذت می‌برند. شما همچنین در مدیریت کردن شرایط سخت بسیار مهارت دارید.

۹. ناخن‌های شمشیری

شما اغلب بسیار پخته عمل می‌کنید و می‌توانید حتی خارج از منطقه‌ی امن‌تان از عهده‌ی کارها بربیایید. جاه‌طلبی‌های شما غالبا تاثیرگذار است. شما اهداف خودتان را دارید و تا زمانی که به آنها نرسید، دست از تلاش برنمی‌دارید.

1 نظر

  1. خیلی خوب و بهتر بود چون تجربه هم یک علم بویژه قیافه شناسی

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید