افزایش قوای مردانگی ؛ پنج روش افزایش قوای مردانگی برای رابطه زناشویی بهتر

34013
graphicstock.com

افزایش قوای مردانگی ؛ پنج روش افزایش قوای مردانگی برای رابطه زناشویی بهتر

به راحتی می توان فهمید که پیام های منفی به تمایل جنسی، تا چه حد بر مرد و زن تأثیر منفی می گذارد. مرد درمانده می شود و فکر می کند که تمایلات جنسی او دیگر آنطور که “از او انتظار دارند”، نیست و زن دچار شک و بی اعتمادی می شود و از خود می پرسد که چرا همسرش دیگر او را نمی خواهد. زن از خود می پرسد: او به من خیانت می کند؟ چاق شده ام؟ دیگر برای او جذاب نیستم؟

کاهش میل جنسی بسیاری از مردان به دلیل داشتن یک مشکل در عملکرد جنسی است و پس از حل شدن این مشکل، میل جنسی او نیز افزایش خواهد یافت. ممکن است که پزشک، میزان هورمون تستسترون او را کنترل کند؛ هورمون تستسترون نقش مهمی در عملکرد و میل جنسی ایفا می کند و اغلب با افزایش سن آقایان، کاهش می یابد . کمبود هورمون تستوسترون علاوه بر کاهش حجم توده عضلانی و تراکم استخوان می تواند تمایل جنسی را به شدت کم کند

نتایج بررسی های جدید دانشمندان نشان می دهد کاهش این هورمون می تواند احتمال بروز سرطان پروستات، بیماری قلبی و مرگ زود هنگام را به شدت افزایش دهد.

- Advertisement -

با مطالعه و اجرای پنج توصیه زیر می توان میزان هورمون تستوسترون خون را افزایش داد.

1- کاهش اندازه دور کمر
هر چه اندازه دور کمر افزایش یابد، میزان هورمون تستوسترون خون کاهش می یابد. همین حالا نزد متخصص تغذیه بروید و از او درباره پیروی کردن از رژیم غذایی سالم و کاهش وزن بپرسید. دست کم هفته ای 100 دقیقه پیاده روی سریع کنید تا اندازه دور کمرتان کم شود.

2- از بین بردن استرس
ابتلا به استرس روانی و فیزیکی سبب کاهش میزان هورمون تستوسترون می شود. دکتر دیوید زاوا، مدیر مرکز درمانی رونالد ریگان در کالیفرنیا می گوید:” استرس سبب افزایش ترشح هورمون کورتیزول می شود که توانایی بدن در ترشح و استفاده از هورمون تستوسترون را کم می کند. ”

او افزود:” بیش از اندازه ورزش کردن و خسته شدن عضلات بدن نیز سبب کاهش میزان تستوسترون خون می شود. ”

3- تقویت عضلات دو سر بازویی 
پژوهشگران فنلاندی دریافتند، میزان هورمون تستوسترون خون مردانی که وزنه می زنند 49 درصد بیشتر از هم جنسان شان است که چنین نمی کنند. دکتر دیوید زاوا معتقد است:” وزنه زدن علاوه بر تقویت عضلات بدن سبب افزایش ترشح هورمون تستوسترون می شود. ”

4- مصرف چربی های غیر اشباع
نتایج یک مطالعه که در مجله طب ورزش آمریکا منتشر شده نشان می دهد، میزان تستوسترون خون مردانی که چربی مصرف می کنند بیشتر از سایرین است. برای افزایش میزان هورمون تستوسترون و حفظ تندرستی قلب و عروق باید چربی های اشباع نشده، ماهی و آجیل مصرف کرد.

5- پرهیز کردن از الکل
نتایج بررسی های دانشمندان مدرسه پزشکی آمستردام نشان می دهد، میزان هورمون تستوسترون خون افرادی که روزانه دست کم 3 لیوان الکل می نوشند، 7 درصد کاهش می یابد. برای جلوگیری کردن از کاهش میزان هورمون تستوسترون باید نوشیدن الکل را متوقف کرد

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید