۹ کار که فورا شخصی را به خودتان علاقمند کنید

40336

۹ کار که فورا شخصی را به خودتان علاقمند کنید

وقتی دوست داشتن شخصی را شروع می‌کنید می‌خواهید آن آدم نیز شما را دوست داشته‌باشد. هرچند، وادار کردن آدم‌ها به علاقمند شدن به شما کار آسانی نیست. اول این‌که، باید پی‌ببرید آیا خصوصیات یک آدم دوست داشتنی را دارید یا نه. لازم است به‌خوبی به ظاهرتان برسید؛ و سپس با استفاده از جذابیت‌تان، راه خودتان را به قلب آن آدم باز کنید. تلاش و زمان زیادی خواهد برد. هم‌چنین، هیچ تضمینی وجود ندارد که، بعد از تمام تلاش‌هایی که انجام داده‌اید، آن آدم دوست دارتان شود. ولی باید امتحان‌اش کنید. نباید انتظار داشته باشید که به‌صورت خودکار چیزی اتفاق بیفتد.

در این‌جا چند راه ارائه شده است تا فورا شخصی را به خودتان علاقمند کنید

- Advertisement -

۱. او را بشناسید

مهم است قبل از این‌که به‌دنبال این آدم بروید، تمام اطلاعات مربوط به او را بکاوید. وقتی او را به اندازه‌ی کافی بشناسید، به‌دنبال شناخت علاقه‌ها و بی‌علاقه‌گی‌ها، چیزهای محبوب‌اش و غیره نیز خواهید بود. این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا بدانید چه تغییراتی را لازم است در خودتان ایجاد کنید تا او را تحت تأثیر قرار دهید. شما باید خصیصه‌های مشخصی را به‌وجود بیاورید تا دوست‌داشتنی شوید. ولی، جدا از آن، برای این‌که بتوانید شخصی که دوست دارید را تحت تأثیر قرار دهید، باید تغییرات مناسبی را در خود ایجاد کنید.

۲. او را مجذوب کنید

شما به شخصیتی پسندیده نیاز دارید تا انرژی مثبت ساطع کنید. اگر آدم‌ها شخصیت شما را دوست داشته باشند، دوست دارند در اطراف‌تان باشند و از با شما بودن لذت خواهند برد. اگر می‌خواهید شخصی شما را دوست‌داشته‌باشد، اول باید او را مجذوب کنید. یک شخصیت خسته و کسل‌کننده نظر هیچ‌کسی را جلب نمی‌کند. شما باید با شخصیت بی‌نظیرتان اثر اولیه‌ی قاطعی بر آدم‌ها بگذارید.

۳. گفت‌وگوی جالب توجه

گفت‌و گو را با آنها پیش‌بکشید و مطمئن شوید درباره‌ی موضوعات جالبی صحبت می‌کنید. نباید او را خسته کنید. این گفت‌وگو باید او را خرسند کند. این گفت‌وگو باید آن‌قدر گیرا باشد که توجه‌اش را برای مدت زمان طولانی جلب کند. وقتی فکر می‌کنید حوصله‌اش سر می‌رود یا این گفت‌وگو راه به‌جایی نمی‌برد موضوع را عوض کنید.

۴. صمیمانه رفتار کنید

حتی اگر دو نفر غریبه هستید، باز هم باید با یک‌دیگر صمیمانه رفتار کنید. اگر با او گرم بگیرید، او در صحبت با شما احساس راحتی می‌کند و قدردان رفتار شما خواهد بود. او به صحبت با شما تمایل خواهدداشت. در حین صحبت کردن با او باید لبخند بزنید و بسیار مودبانه صحبت کنید.

۵. برای علاقمند شدن او را نترسانید

وقتی دوست‌داشتن شخصی را شروع ‌می‌کنید با دیدن او کمی هیجان زده می‌شوید. باید شأن خودتان را حفظ کنید و کاری نکنید که یک احمق جلوه کنید. اگر نخستین بار است با او صحبت می‌کنید، به آرامی به سمت‌اش قدم بردارید و با صدایی آرام و مودب با او صحبت کنید. باید هیجان‌تان را پنهان کنید و تا حد ممکن طبیعی رفتار کنید.

۶. سکوت آزاردهنده‌ای نداشته‌باشید

درباره‌ی هر آن‌چه می‌خواهید با او صحبت کنید به‌خوبی آماده شوید. وقتی موضوعات‌تان تمام شود و نتوانید به چیز دیگری برای صحبت کردن فکر کنید، سکوتی آزاردهنده به میان خواهدآمد. اجازه ندهید یک لحظه خاموشی فاصله‌ای میان شما دو نفر ایجاد کند. وقتی با آن آدم هستید، یا مداوم با او صحبت کنید یا او را به کاری مشغول کنید، تا حضورتان را احساس کند. بهتر است اجازه ندهید لحظه‌ای خاموشی به میان بیاید و حال‌تان را خراب کند.

۷. او را بخندانید

داشتن حس خوب شوخ‌طبعی همیشه یک امتیاز است. اگر خودتان را یک فرد بامزه می‌دانید، پس مهم است که نیمه‌ی بذله‌گوی‌تان را به‌نمایش بگذارید. یک کار بامزه انجام دهید یا یک جوک بگویید، که او را سرگرم کند، تا فورا به شما علاقمند شود. همه دوست دارند هر از گاهی خوب بخندند و عاشق آدم‌هایی می‌شوند که خنده بر لب آنها می‌نشانند. اگر او را بخندانید به شما به چشم یک آدم مثبت نگاه می‌کند و این خصیصه‌ی شما او را به سمت‌تان می‌کشاند.

۸. با او با احترام رفتار کنید

خواه با او صحبت کنید و خواه این‌که فقط در کنارش نشسته‌باشید، باید با او با احترام کامل صحبت کنید. هیچ کار سبُک‌سرانه‌ای انجام ندهید که باعث شود فکر کند به او احترام نگذاشته‌اید. احترام چیزی است که از درون می‌آید. نمی‌توانید به آن تظاهر کنید. اگر از روی ناچاری، کاری را برای تأثیر گذاشتن بر او انجام دهید، تنها نتیجه‌ای که دارد این است که از شما دورش کند. شأن‌تان را حفظ کنید و به او احترام بگذارید.

۹. از خطوط قرمز عبور نکنید

حتی اگر حس رمانتیکی به او دارید، نباید در دیدار اول آن را ابراز کنید. صبور باشید و به انتظار زمان مناسب برای نشان دادن احساسات‌تان باشید. نباید کاری کنید که او را دور از شما نگه‌دارد. سعی کنید اول با او دوست باشید و ارتباط بهتری با او برقرار کنید. پس از این‌که زمان بیش‌تری را با او سپری کردید و او را بهتر شناختید، به او اجازه دهید به احساسات‌تان پی ببرد.

باید تلاش کنید تا دیگران دوست‌تان داشته‌باشند، ولی بیش از حد تلاش نکنید چون ممکن است باعث ناامیدی‌تان شود. به‌خاطر داشته‌باشید که قصد شما این بوده است شخصی شما را دوست‌بدارد، ولی این را هم به یاد داشته باشید که نمی‌توانید او را به این کار مجبور کنید. باید حرکات خود را خردمندانه انجام‌دهید و او را مجبورکنید عاشق‌تان شود. باید بدون بازی‌کردن با او یا انجام دادن کاری ناشایست، قلب او را به‌دست بیاورید.

3 نظرات

  1. خوب است برای این که ما بتوانیم کسی را عاشق خود یا برای دوست داشتن خود این مراحل سپری کنیم تشکرر از معلومات تان

  2. خیلی موضوع مهم را بیان کردید سپاس فراوان دوست داشتن بخشی مهم از زنده گی است چون زنده گی با دوستان که دوستشان داریم و دوست مان دارد یک لذت دیگر دارد…

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید