خانم منشی دکتر دور از چشم شوهرش چه ها که نکرد!

3848

خانم منشی دکتر دور از چشم شوهرش چه ها که نکرد!

زن شوهردار که منشی یک مطب پزشکی بود با دوستی پنهانی با یک پسر جوان اقدام به سرقت وسایل پزشکی مطب دکتر متخصص کرد و قصد فرار به کشور ترکیه را داشت که از پسر مورد علاقه اش رو دست خورد. ماجرا از این قرار است که

دو منشی یک پزشک متخصص در تماس با پلیس  از ماجرای دستبرد از مطب خبر دادند و خیلی زود تیمی از ماموران پلیس آگاهی برای تحقیقات ویژه وارد عمل شدند.

- Advertisement -

ماموران در بررسی های ابتدایی پی بردند که پزشک متخصص برای تعطیلات آخر سال به سفر  خارجی رفته است و دو منشی جوان سالهاست که دراین  مطب مشغول به کار هستند تنها افرادی هستند که کلید این مطب را در اختیار دارند و این در حالی بود که سارق مطب با در اختیار داشتن کلید و بدون تخریب درها به راحتی وارد مطب شده بود.
در این مرحله 2 زن جوان هدف تحقیق پلیس قرار گرفتند و با توجه به اینکه هیچ سرنخی در دست نبود و پزشک متخصص پس از بازگشتن از سفر خود ادعا کرد با توجه به اعتمادی که منشی هایش دارد کار سرقت نمی تواند که از سوی آنها صورت گرفته باشد.
کارآگاهان در ادامه به سراغ فیلم  دوربین مداربسته مطب پزشک رفتند و مشخص شد فیلم لحظه سرقت از هارد دستگاه پاک شده و تنها صحنه های قبل و بعد از سرقت ثبت شده است. بدین ترتیب قاضی  پور عسگر با توجه به مرموز بودن صحنه سرقت دستور داد تا هر دو زن جوان که منشی مطب بودند به صورت نامحسوس تحت نظر ماموران قرار گیرند.

تجسس های پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران پی بردند که یکی از منشی ها مطب پزشک با توجه به این متاهل است از چندی قبل با پسر جوانی که یکی از سارقان حرفه ای است رابطه پنهانی دارد و در تعطیلات نوروزی امسال از خانه خارج و ناپدید شده است.
در این شاخه از تحقیقات مشخص شد که زن جوان پس از سرقت با همدستش برای فروش وسایل پزشکی به تهران سفر کرده اند.
همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با اقدامات تخصصی مالخر دزدان را در تهران شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه مرد جوان که وسایل پزشکی را خریداری کرده بود دستگیر کنند.
این مرد که راهی جز اعتراف نداشت گفت: زن و مرد جوان که فکر می کردم پزشک هستند به سراغم آمدند و ادعا کردند که قصد دارند با فروش وسایل و تجهیزات پزشکی به ترکیه سفر کنند و من از سرقتی بودن آنها بی اطلاع بودم. در این مرحله مشخص شد که زن جوان و همدستش پس از فروش وسایل سرقتی به کشور ترکیه سفر کرده اند.
تجسس های پلیسی ادامه داشت تا اینکه روز شنبه 6 خرداد ماه امسال ماموران با تحت نظر قراردادن خانواده منشی جوان پی بردند که زن جوان در یک پانسیون خصوصی در پایتخت زندگی پنهانی دارد که همین کافی بود تا عملیات دستگیری این زن آغاز شود و روز گذشته منشی جوان در مخفیگاهش دستگیر از تهران به آبادان منتقل شد.
منشی جوان با چهره ای آشفته به ماموران گفت: متاهل بودم و در مطب پزشک متخصص آبادان کار می کردم که چندی پیش با پسر جوانی آشنا شدم رابطه پنهانی با هم داشتیم تا اینکه پسر جوان برای سفر در تعطیلات نوروزی پیشنهاد سرقت از مطب پزشک را به من داد.
وی افزود: قرار بود با هم فرار  و به ترکیه سفر کنیم به همین خاطر وقتی متوجه سفر پزشک متخصص شدیم پسر جوان ماجرای سرقت را طراحی  کرد و قبل از اجرای نقشه مان به مغازه لوازم پزشکی رفت و برای فروش وسایل سرقتی قیمت آنها را با مرد جوان هماهنگ کرد تا زودتر وسایل را به فروش برساند.
این زن جوان گفت: چون برای سفر به ترکیه و زندگی در آنجا پول نیاز داشتیم همه پس اندازهایم را جمع کردم و طلاهایم را نیز فروختم و تا اینکه پزشک مطب به سفر رفت و ما سناریوی سرقت را به اجرا رساندیم. پس از سرقت هارد دوربین مداربسته را به طور کامل پاک کردیم و با صحنه سازی سعی بر گمراه کردن ماموران داشتیم.
وی ادامه داد: پس ازدزدی، ماموران به من و همکارم شک کردند و تصمیم گرفتم خیلی زود از کشور خارج شویم به همین خاطر همه پول هایی که داشتم را در اختیار پسر مورد علاقه ام قرار دادم و پس از چند روز به تهران رفتم تا از کشور خارج شوم اما آنجا بود که فهمیدم پسر جوان با همه پول ها به تنهایی از ایران خارج شده است و من مانده بودم ! دیگر راه بازگشت نداشتم و تصمیم گرفتم در تهران بمانم و زندگی جدیدی را شروع کنم که دستگیر شدم.
بنا به این گزارش، پزشک متخصص پس از دستگیری منشی اش با توجه به پس گرفتن وسایل و تجهیزات پزشکی مطبش، شکایتش را از زن جوان پس گرفت و رضایت داد اما این زن از نظر جنبه عمومی جرم روانه زندان شد.

 

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید