پیشگویی های عجیب پیرزن پیشگو بابا وانگا درباره حوادث بزرگ دنیا

3262

 

پیشگویی های عجیب پیرزن پیشگو بابا وانگا درباره حوادث بزرگ دنیا

بابا وانگا، پیرزن نابینای بلغاری بود که سال ۱۹۹۶ در سن ۸۵ سالگی درگذشت. او صدها پیش گویی داشته است که خیلی از آنها درست از آب در آمده ، طبق ادعای افرادی بسیاری از حوادث بزرگ دنیا را پیشگوییی کرده است و نام او بخاطر پیشگویی هایی که داشته هم چنان بر سر زبان ها جاری است.

- Advertisement -

وی در سال 1911 بدنیا آمد او در سن 12سالگی بینایی خود را بر اثر حادثه ای از دست داد و در سال 1996 براثر سرطان سینه درگذشت. پس از روشن شدن حقیقت پیشگویی های بابا وانگا ثروتمندان و افراد با نفوذ و سیاسیون بسیاری به وی مراجعه میکردند تا برایشان پیشگویی کند .

متخصصان میگویند بین 63 تا 85 درصد پیش بینی های وی درست بوده ؛ از جمله ادعاهایی که در خصوص پیشگویی های وی گفته شده می توان به پیشگویی جنگ جهانی دوم یا گرم شدن زمین میتوان اشاره کرد و همچنین سونامی را پیش بینی کرده بود !

درست 50سال پیش از اینکه موضوع گرم شدن زمین مطرح باشد و چنین موضوعی در مجامع بین المللی مطرح گردد او پیش بینی کرده بود که دمای زمین در سال های آینده به مقدار قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

افرادی مدعی هستند که 12 سال قبل از وقوع حــــادثه 11 سپــــــتامبر در آمــــریکا وی این واقعه را پیشگویی کرده بود. از دیگر پیشگویی های بابا وانگا جنگ برپا شده در خاورمیانه توسط گروهای افراطــــی است که آن را به داعـــــش نسبت می دهند.

افرادی که نقل کننده پیشگویی های این زن بلغاری هستند از پیش بینی به ریاست جمهوری رسیدن اوباما رئیس جمهور سیاه پوست آمریکایی نیز اشاره می کنند که وی بیان کرده بود ممـــکن است آخرین رئیس جمهور آمریکا باشد. و اقتصاد آمریکا بعد از او بسیار بد میشود !

برخی میگویند او در سال 1979 به قدرت رسیدن فردی بنام ولادمیر را پیش بینی کرده و گفته او و کشورش یکی از قدرتمندترین های دنیا خواهند شد … البته افراد دیگری میگویند شاید پیش بینی وی کشور چین باشد !!!

از دیگر پیش بینی های عجیب وی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

2023 – تغییر جهت چرخش کره زمین
2026 – جمعیت اروپا به صفر می رسد
2028 – سفر انسان ها به ونوس برای یافتن منبع انرژی نوین
2066 – آمریکا با استفاده از سلاح تغییر آب و هوا برای باز پس گیری ایتالیا اقدام می کند
2076 – کمونیسم به اروپا باز می گردد
2100- خورشید ساخته ی دست بشر نیمه تاریک زمین را روشن می کند
2170 – خشکسالی جهانی
2187 – فعالیت 2 آتشفشان بزرگ با موفقیت متوقف می شود
2354 – خورشید ساخته ی دست بشر دچار مشکل شده و خشکسالی را افزون می کند
3797 – پایان دنیا !!!

؟! نظر شما در این باره چیست … آیا ممکن است برخی از پیش بینی های بعدی وی نیز درست از آب دربیایند

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید