عاقبت دلسوزی و پناه دادن به پسرعمویم رابطه اش با زنم بود

15892

 

عاقبت پناه دادن به پسرعمویم رابطه با همسرم بود

مردی 30 ساله در تمام دو سالی که در خانه پسرعمویش زندگی می‌کرد، همسر او را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد و از این کار فیلم می‌گرفت.

- Advertisement -

چندی پیش مردی به اداره آگاهی مراجعه کرد و گفت: «دو سال پیش، پسرعمویم برای کار به تهران آمد و در خانه من ساکن شد. پس از مدتی به رفتارهایش مشکوک شدم، به همین دلیل چند دوربین در خانه نصب کردم. وقتی تصاویر آن را بازبینی کردم، پسرعمویم را دیدم که با همسرم ارتباط جنسی برقرار کرده است.

از همسرم برای کارهایش و خیانتش توضیح خواستم که گفت پسرعمویمت با تهدید مرا  مورد آزار و اذیت قرار داده و از این کار خود فیلم گرفته است. و حالا هر بار به بهانه انتشار این فیلم ها با من رابطه برقرار میکند و با تهدید انتشار فیلم ها، آزار و اذیت‌های خود را طول دو سال ادامه داد.» با ثبت این شکایت، متهم دستگیر شد.

متهم که پیش از این یک‌ بار به جرم انتشار برخی از فیلم‌ها در بین اقوام محاکمه اما تبرئه شده، صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده دوباره محاکمه و مدعی شده که هیچ آزار و اذیتی نسبت به همسر پسر عموی خود انجام نداده است و او با میل خود اقدام به برقراری رابطه با وی داشته است . در پایان دادگاه قضات وارد شور شدند تا رای نهایی را صادر کنند.

 

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید