معجزه ی مصرف شیر و دارچین 3 ساعت قبل از خواب /خواص بی نظیر شیر و دارچین

28626
graphicstock.com

معجزه ی مصرف شیر و دارچین 3 ساعت قبل از خواب /خواص بی نظیر شیر و دارچین

بدون شک شما نیز از خواص شیر و ضرورت مصرف آن برای حفظ سلامتی خبر دارید. اما ترکیب شیر با موادی که خودشان نیز حاوی مواد موثر برای تأمین سلامت هستند معجونی جادویی می‌سازد که حافظ سلامت شما خواهد بود. در این بخش همراه شوید تا با خواص بی نظیر شیر و دارچین آشنا شوید و با مصرف این معجون تا 30 روز خود را به اندازه دلخواه لاغر کنید

لاغری در ناحیه شکم و باسن با شیر و دارچین

طبق تجربه و تحقیقات علمی ، معجون شیر و دارچین واقعا در لاغری تاثیر مثبت دارد . این فرمول بیشترین تاثیر را در ناحیه شکم و باسن دارد و با کاهش اشتها، بدون گرسنگی به لاغری شما کمک میکند.

خواص شیر و دارچین برای لاغری چیست ؟

مهم‌ترین خاصیت دارچین افزایش انرژی و تعدیل قند خون است و به همین علت از مفید ترین ادویه ها محسوب میشود. از دیگر خواص آن کاهش اشتها و افزایش متابولیسم بدن و در نتیجه افزایش سوخت و ساز کالری و لاغری است .شیر به علت میزان بالای کلیسیم باعث سوخت چربی ها و استحکام استخوان ها است . شیر که بهترین نوع پروتئین حیوانی است با تقویت ماهیچه ها باعث از بین رفتن چربی ها میشود . از طرف دیگر لاکتوز موجود در شیر قند مورد نیاز بدن را تامین میکند.

- Advertisement -

فواید معجون شیر و دارچین

همان طور که گفتیم دارچین و شیر به خودی خود هرکدام بر سلامت و لاغری بدن تأثیرات مثبتی دارند . حال با ترکیب آنها معجون شیر و دارچین به لاغری سریع و سالم شما کمک خواهد کرد . در صورت استفاده مداوم از این نوشیدنی بطور میانگین 3-4 کیلو در ماه میتوانید کم کنید .

شیر دارچین و تسکین بی‌خوابی

امروزه نه تنها افراد بزرگ‌سال دچار بیخوابی‌های شبانه می‌شوند بلکه بی‌خوابی امری شایع در بین کودکان نیز می‌باشد. بهتر است که برای درمان و پیشگیری از این معضل از درمان‌های طبیعی استفاده کرد.

نوشیدنی شیر دارچین یکی از بهترین گزینه هاست. خوردن یک لیوان شیر دارچین گرم هر شب می‌تواند خوابی آرام برای شما به ارمغان آورد.

دفع سموم بدن با شیر دارچین

توانایی نوشیدنی شیر دارچین در سم زدایی بدن شناخته شده است و شما با نوشیدن این نوشیدنی به طور منظم می‌توانید مطمئن شوید که تمام سموم از بدنتان دفع می‌شوند؛ و این یک راه طبیعی و مطمئن برای سالم نگه داشتن بدن از بیماری‌هاست.

جلوگیری و توقف رشد سرطان

با توجه به تحقیقات انجام شده دارچین دارای ترکیبات خاصی ست که ممکن است در پیشگیری از سرطان کمک کنه.تحقیقات حاکی از آن است که این ادویه می‌تواند تکثیر سلول‌های لنفوم و سرطان خون را کاهش دهد.

درمان سرفه و گلودرد

اگر شما از گلو درد یا سرفه رنج می‌برید نوشیدنی شیر دارچین درمانی بسیار مناسب برای شماست چراکه دارچین در درمان گلودرد بسیار مناسب است از طرفی شیر هم در داشتن خوابی خوب و بی‌دردسر موثر است؛ این ترکیب بی نظیر به شما کمک میکند بدون اینکه در اثر ناراحتی ناشی از گلو درد یا سرفه از خواب بیدار شوید.

افزایش سلامت استخوان

شیر سرشار از کلسیم است و توانایی دارچین هم در افزایش تراکم استخوان شناخته شده است. پس شیر و دارچین می‌توانند به شما در حفظ و نگهداری استخوان‌های سالم و قوی کمک کنند.

هضم بهتر غذا

برای کارکرد بهتر سیستم گوارشی شما باید به هضم غذا کمک کنید. کمک به هضم غذا باید به سه صورت فیزیکی، استراحت و تغذیه مناسب صورت گیرد. برای هضم غذای فیزیکی پیشنهاد می شود از ورزش و پیاده روی غافل نشوید و در طول شبانه روز با خواب راحت به سیستم گوارش خود استراحت دهید و توصیه ما برای تغذیه مناسب برای هضم راحت غذا، از معجون شیر و دارچین استفاده کنید.

برخی خواص دیگر شیر و دارچین

کاهش کلسترول بد
پیشگیری از حمله قلبی
تنفس راحت و تقویت استخوان
بهبود ایمنی بدن
احیای خون و کاهش دردهای ناشی از قاعدگی

توصیه میکنیم به مدت یک هفته هر روز یک لیوان این نوشیدنی را میل کرده و اثرات این نوشیدنی را خود، امتحان کنید.

طرز تهیه شیر دارچین

برای تهیهٔ این نوشیدنی نیاز به امکانات خاصی نیست کافیست که یه فنجان شیر را روی حرارت قرار دهید، وقتی به حرارت پخت رسید یک چوب دارچین به آن بی‌افزایید ترکیب را به مدت ۱۰ دقیقه روی حرارت قرار دهید درنهایت یک قاشق چای‌خوری عسل به این نوشیدنی اضافه کرده و میل نمایید.

2 نظرات

  1. rsalam kili mamnon misheh az poder darchin astefadeh kard v chee megdar pode bereyzeyam kili mamnon

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید