نقشه شوم همسر مرد ثروتمند با همراهی زن برادرش

799

وی اینگونه به تشریح این ماجرا پرداخت و گفت: چند ماه قبل در خانه‌ام واقع در خیابان جردن خوابیده بودم که ناگهان 3 مرد ناشناس را بالای سرم دیدم.

آنها خودشان را مأمور اداره امنیت معرفی کرده و پس‌از اینکه محتویات گاوصندوق را که شامل 600 هزار دلار پول نقد و حدود 10 میلیون تومان پول رایج بود خالی کردند، مرا با دستبند و چشم بند سوار خودرو کرده و به خانه‌ای در خارج شهر بردند

- Advertisement -

در آنجا بود که متوجه شدم آنها مأمور نیستند و قصدشان سرقت اموالم بوده است. بعد هم مرا تحویل دو برادر دادند و رفتند. در آن خانه نیز دو برادر که اعتیاد شدیدی به شیشه داشتند با شمشیر مرا تهدید کردند و مانند زندانبان از من مراقبت می‌کردند تا اینکه همان شب یک ساقی به در خانه آنها آمد و وقتی دو برادر سرگرم خرید شیشه بودند من از فرصت استفاده کرده و فرار کردم. بعد هم خودم را به اداره پلیس رساندم و ماجرا را گفتم

بعد از شکایت با مأموران پلیس به خانه رفتم و در بازرسی از خانه ما با توجه به اینکه درهای خانه ضد سرقت بوده و امکان ورود افراد غریبه به داخل وجود نداشت احتمال دادند یکی از آشناها با آدم ربایان سارق همدست بوده است بنابراین اول به همسرم ظنین شدند و از او بازجویی کردند که با کمال ناباوری وی اعتراف کرد.

اما همسرم گفت که با وسوسه زن برادرمن دست به چنین کاری زده است. او گفت که زن برادرم به او گفته بود چند نفر را اجیر کنند تا من و برادرم را بدزدند و آنها بتوانند اموالمان را تصاحب کنند .من هم وقتی فهمیدم او به اشتباه خود پی برده از او و زن برادرم اعلام گذشت می‌کنم.

در ادامه دادگاه متهم ردیف اول پرونده پای میز محاکمه ایستاد و گفت: من با همسر شاکی در اینستاگرام آشنا شدم گاهی با هم چت میکردیم و کم کم او با من درد دل کرد و گفت شوهرش مرد پولداری است اما بسیار بد رفتار و بد اخلاق است و او را شکنجه می‌کند. از من کمک خواست و گفت که جاری‌اش نیز چنین مشکلی دارد آنها هر دو در یک ساختمان زندگی می‌کردند و قرار شد من با دوستم به خانه آنها برویم و با این دو برادر صحبت کنیم اما چند روز قبل از این ماجرا جاری این زن با من تماس گرفت و گفت که شوهرش را به خاطر یک پرونده مالی بازداشت کرده‌اند. من فکر کردم موضوع دیگر منتفی شده است اما زن شاکی با من تماس گرفت و خواست که همسرش را گوشمالی دهیم.

بدین ترتیب به آنجا رفتیم و خودمان را مأمور اداره امنیت معرفی کردیم و برای طبیعی جلوه کردن ماجرا محتویات گاوصندوق را نیز با خودمان بردیم.

در ادامه متهم ردیف دوم نیز به دفاع از خود پرداخت و در حالی که منکر آدم ربایی و سرقت بود گفت: من آن روز از ماجرا خبر نداشتم فقط وقتی دوستم گفت برای گوشمالی دادن یک مرد پولدار باید به خانه‌اش برویم و پول خوبی گیرم می‌آید با او همراه شدم. من بیکار بودم و به این پول احتیاج داشتم. از بقیه ماجرا هم بی‌خبرم

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید