تست شخصیت ؛ کدام را انتخاب می کنید؟

731

چیزهای زیادی هستند که می توانند معرف شخصیت شما باشند.

به عکس بالا نگاه کنید و خودتان را در چنین موقعیتی قرار دهید. نوزاد در حال گریه کردن است. سگ درحال پاره کردن پارچه مبل است. کتری در حال انفجار است و تلفن زنگ میزند . شما به کدام یک از این چهار مورد اول از همه رسیدگی می کنید.

به یاد داشته باشید که این آزمون هیچ پاسخ اشتباهی ندارد. انتخاب شما هر چه باشد درست است و فقط معرف شخصیت شما است.

- Advertisement -

اگر کتری را انتخاب کردید

اگر کتری اولین چیزی است که شما به سراغش میروید، به این معناست که شما فردی با شور اما با عکس العمل کند هستید. شما از آن دسته از افرادی هستید که می توانید سریعا تصمیم بگیرد، بدون هیچ شکی! هیچ چیز نمی تواند مانع رسیدن شما به خواسته هایتان شوید.

از سورپرایز استقبال نمی کنید اما از زندگی بی نواخت بیزارید. شما عاشق برنامه ریزی هستید و معمولا در میانه راه برنامه را عوض نمی کنید.

اگر تلفن را انتخاب کردید

جواب دادن به تلفن می تواند به این معنا باشد که شما فردی متمرکز بر روابط و اصطلاحا دیپلماتیک هستید. شما فردی سخت گیر هستید و خیلی سخت اشتباهات دیگران را می پذیرید.

شما آدم مناسبی برای بیزنس و کاسبی هستید چرا که قادر به هماهنگ کردن چندین کار به هم هستید. شما عاشق حفظ روابطتتان با دیگران هستید و از ارتباط داشتن با دیگران لذت می برید.

اگر نوزاد را انتخاب کردید

این انتخاب یعنی نجات دیگران و فداکاری برای دیگران در زندگی برای شما از هر چیزی مهم تر است. شما فردی نیستید که با وجود سختی و ناراحتی دیگران آرامش داشته باشد.

شما عاشق خانواده و عزیزانتان هستید و هیچ چیز مثل بودن در کناز خانواده شما را به آرامش نخواهد رساند.

اگر سگ را انتخاب کردید

انتخاب این گزینه به این معنی است که شما قادر به تحمل شلختگی و بی نظمی نیستید چه در خانه و چه در زندگی! شما زمانی آرام و قرار دارید که همه چیز بر وفق مرادتان باشد. در واقع شما ترجیح می دهید که همیشه همه چیز تحت کنترل شما باشد.

رشته ها و موضوعات واقعی برای شما جذابیت بیشتری دارند تا امور نظری. برای همین بیشتر به کارهایی علاقه دارید که در آن با ابزار سروکار دارید نه با تئوری و نظریه ها.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید