مرد ها به دنبال این 7 مورد در رابطه هستند!

1399
graphicstock.com


شاید تصور کنید که تمام آنچه که مردان از رابطه و ازدواج می خواهد، رابطه جنسی و لحظات خوش است. نه این باور غلط است!

مردان نیز همچون زنان توقعات و نیاز های متفاوتی از بودن در یک رابطه با طرف مقابل را دارند وقرار نیست مردان تنها بخش سازنده و دهنده رابطه را به دوش بکشند.

در این مطلب شما می توانید با 7 توقع مردان از یک رابطه سالم را بشناسید.

- Advertisement -

به او توجه کنید

مرد شما هر چه قدر هم بی احساس و اتوکشیده به نظر برسد باز هم بدش نمی آید اگر شما از او به روش های مختلف تعریف کنید. قربان صدقه اش بروید، اگر وسیله ای را تعمیر کرد از کاری که کرده شگفت زده شوید و به او آفرین بگویید. این کار شما اگر به اندازه و درست انجام شود حسابی باعث بالا رفتن اعتماد به نفس یارتان میشود.

همه چیز رابطه جنسی نیست

امکان ندارد رابطه ای صرفا بر پایه جاذبه و رابطه جنسی باشد و آن رابطه دوام بیاورد. بخش اعظمی از یک رابطه زناشویی و عاشقانه ابراز علاقه است. این کار صرفا وظیفه مردان نیست پس حواستان باشد تا در ابراز علاقه و بیشتر کردن صمیمیتان کوتاهی نکنید.

ترکیب صمیمیت عاطفی و جذابیت جنسی است که می توانید پایه یک رابطه سالم را بسازد.

غار تنهایی خودش را میخواهد

حواستان باشد که مثل “کنه” چسبیدن به مردتان اصلا برای او خوش آیند نیست. نیازی نیست 24 ساعته در دسترس و در خدمت یکدیگر باشید. چه ازدواج کرده اید و چه نه به او فرصتی برای تنها بودن و بودن با دوستانش را بدهید. کاری نکنید که او خیال کند در چنگال رابطه گیر کرده.

لمسش کنید، نه فقط برای رابطه جنسی

دست هایش را لمس کنید، دست به ریش هایش بکشید، گردنش را ماساژ دهید. هیچ یک از این کارهای نه برای شروع رابطه جنسی برای ابراز علاقه و ارتباط بیشتر است. این کار شما تاثیر کم کم اما موثری بر سلامت رابطه تان می گذارد.

بدبخت نباشید

هیچ چیز مثل یک همسر و شریک نیازمند ،ترسو و بی اعتماد به نفس نمی تواند برای مردان ترسناک باشد. بر عکس این موضوع هم کاملا صادق است روی سخن ما در این مطلب به شما به عنوان شریک مردتان است.

اگر شما طوری رفتار و زندگی کنید که تماما به مردتان تکیه کنید دیر یا زود این رفتار ها و این بخش از شخصیتتان توی ذوق همسرتان میزد. خیلی از مردان در این شرایط جا می زنند!

تقریبا بیشتر مردان دلشان می خواهد با کسی وارد رابطه شوند که بتواند بخشی از بار رابطه و زندگی مشترکشان را بر دوش او بیندازد. پس قوی باشید!

خود او را دوست داشته باشید نه…

مردان در یک رابطه واقعی و جدی توقع دارند تا یارشان او و شخصیت او را دوست داشته باشند نه موقعیت اجتماعی و دارایی های او.

برای همین اگر شما هم به دنبال مردی برای شروع یک رابطه جدی هستد، به دنبال کسی باشید که جدا از هر آنچه که دارد، شیفته طرز فکر و نوع رفتار او باشید نه چیز دیگر.

رمانتیک بازی

مردان احساساتی تر از آن هستند که به نظر میرسد فقط نوع آن متفاوت است. یکی دلش میخواهد لحظات رمانتیک با یارش را در خانه سپری کند و دیگری در شهر بازی!

اگر فکر می کنید که مردتان خیلی اهل رمانتیک بازی نیست، احتمالا هنوز نمی دانید که در چه زمان و مکانی رمانتیک بازی تان را شروع کنید.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید