زن ها به دنبال این 7 مورد در رابطه هستند!

1565
graphicstock.com

از نظر خانم ها یک رابطه ایده آل داری اِلِمان هایی است که اگر آقایان آنها را بدانند و رعایت کنند، سلامت و طول عمر رابطه شان تا میزان زیادی افزایش می یابد.

اگر میخواهید بدانید که این مواد چیست، این مطلب را تا آخر بخوانید.

شوخ طبعی

هیچ زنی دلش نمیخواهد با یک مرد جدی و عصا قورت داده تمام زندگی اش را سپری کند. یکی از مهم ترین مواردی که یک مرد را برای زنان جذاب می کند حس شوخ طبعی مردان است. البته این به این معنی نیست که 24 ساعته همه چیز را به شوخی بگیرید و نشود یک کلمه جدی با شما حرف زد اما حواستان باشد که باید بدانید که چگونه یارتان را بخندانید.

- Advertisement -

احترام

در ابتدای هر رابطه این طرفین به هم احترام میگذارند و خیلی از رفتارها را در حضور هم انجام نمی دهند. اما معمولا بعد از مدتی ممکن است خیلی از رفتار ها و صحبت ها بین دو طرف رد و بدل شود.

یادتان باشد که دیگر دوره “چشم آقا” گفتن خانم ها تمام شده. حواستان به رفتار ها و طرز صحبت کردنتان باشد.نباید توقع داشته باشید به همسر یا دوست دخترتان بی احترامی کنید و او همچنان به شما احترام بگذارد.

صداقت

از همان ابتدای رابطه نشان دهید که به یارتان دروغ نمی گویید. اگر این موضوع برای همسر یا نامزدتان ثابت شود، رابطه شما به میزان زیادی جلو میرود. در این شرایط او شما را یک تکیه گاه واقعی می داند و از طرفی او نیز اجازه دروغ گفتن به شما نمی دهد و این شما را تبدیل به یک تیم واقعی می کند!

تلاش

یکی از غیر جذاب ترین رفتارهایی که یک از زن از شریکش می تواند ببیند این است که مرد دست روی دست بگذارد و برای رابطه دو نفره شان هیچ کاری نکند.

اگر زنی ببیند که شما چگونه برای رسیدن به او و یا بهتر کردن زندگی مشترکتان تلاش می کنید حتما بیش از پیش به شما علاقه مند خواهد شد.

انگیزه

هر دوی شما باید با رفتارتان رابطه تان را زنده نگهدارید. بسیاری از آقایان معمولا روی خانم ها برای ساختن زندگی مشترکشان حساب نمی کنند. اگر شما هم جز این مردان هستید باید به شما هشدار دهیم. نقش زنان برای سال هاست که دیگر محدود به حضور در خانه نیست. به او انگیزه دهید تا در کارش پیشرفت کند، به دنبال علاقه مندی هاش بره و لحظه ای از پیشرفت کردن خسته نشه.

هدیه های با معنا بخرید

حتما لازم نیست تا منتظر بمانید تا برای سالگرد آشنایی تان 100 شاخه گل رز بخرید. هدیه خریدن مناسبت نمی خواهد. نیازی هم به خرید 100 شاخه گل رز یا هدیه های گران قیمت بخرید.

کتاب موردعلاقه، یک گلدان کوچک، یک جوراب با مزه میتواند بانو شما را بسیار خوشحال کند.

هیجان

نه لازم نیست دوتایی به شهربازی بروید یا از بانجی جامپینگ بپرید. هیجان میتواند با دریافت یک هدیه کوچک بدون هیچ مناسبتی خلق شود.

داشتن برنامه های دونفری نیز باعث ایجاد هیجان میشود.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید