خانم ها بخوانند –  6 علت مهم دور شدن مردها از زنها

14737

ممکن است این اتفاق برای شما هم رخ بدهد که همسرتان از شما دوری کند ولی ببینید که چه رفتارهایی سبب تان از شما می شود

زمانی که مرد از زن فاصله می گیرد و صحبت و تبادل احساسات بین آن دو رنگ می بازد مسلما عصبانیت جای خود را به تعامل سازنده زوجین می دهد . خانم ها در این مقاله به شما میگوییم به دلیل ممکن است شوهرتان یا مرد زندگی تان از شما فاصله بگیرد و دوری کند

graphicstock.com

بداخلاقی زنان

بداخلاقی نکنید شاید بیشتر صحبت های شما منطقی و درست باشد، ولی در شیوه بیان صحبت های تان اشتباه می کنید. غرولند کردن، بداخلاقی و رنجورنمایی سبب گریزان شدن همسرتان از محیط منزل می شود.

- Advertisement -

وی می خواهد در منزل به ارامش و آسایش برسد و شما این فرصت را از وی می گیرید. مطمئن باشید با گوشه و کنایه صحبت کردن ، زخم زبان و صحبت های نیش دار به مقصودتان نمی رسید. تابحال این کار را انجام می دادید، احتمالاً هر بار وضع بدتر از گذشته می شود؛ پس بهتر است روش خویش را عوض کنید.

توقع زیاد

باید این را بدانید که هیچ کس به ویژه یک مرد، دوست ندارد که به او بگویند چه کار کند. ولی مردان می دانند که مواردی وجود دارد که باید روی آنها کار کنند و حاضرند به راهنمايي شما در این باره گوش دهند.

هرچند قدری راهنمايي و نصیحت گاه و بیگاه، با رییس مابانه رفتار کردن دو چیز مختلف است؛ ولی اگر شما بصوت پی در پی از او چیزهای زيادي بخواهید و موردهای زيادي را گوشزد کنید امکان دارد سبب شوید وی علاقه اش را از دست بدهد. این را به خاطر داشته باشید ، هرچند کاملاً منطقی است که در یک رابطه چیزهایی بخواهید، ولی مرزی وجود دارد که نباید از آن بگذرید.

از بین رفتن جاذبه های زن و شوهری

خيلي از همسران پس از بچه دار شدن و گذشت چند سال حس می کنند ديگر از آن ها گذشته است! حلال خداوند را بر خود حرام نموده و از هر گونه ابراز محبّت نسبت به همسر پرهیز می کنند، در صورتی که نیازها به قوت خود باقی است و همین دوری کردن از نیاز طبیعی سبب بد خلقی و بهانه گیری دو طرف می شود.

عدم سعی برای جذب یکدیگر

دختر و پسری که برای جای شدن در دل یکدیگر هر کاری می کردند و زیبا ترین کلمه ها را بکار می بردند، ديگر اهمیتی به حس همسرشان در قبال عملکرد خویش نمی دهند و برایشان افراد دیگر( فامیل، همکار، همسایه و…) مهمتر از شریک زندگی شان است.

روابط جنسی ندارید

پرچم قرمزی که ثابت می کند ديگر پیوند عاطفی بین تان وجود ندارد، حذف رابطه جنسی با همسرتان است. شاید هم پرهیز از رابطه ی جنسی، برای شما ابزاریست برای تنبه همسرتان!

فاصله ای که روز به روز بیشتر می شود

هر چه بیشتر تلاش کنید همسرتان را وادار به رابطه عاطفی کنید و جوابی نگیرید، فاصله ی بین تان بیشتر و بیشتر خواهد شد. تلاش کردن ها و نتیجه نگرفتن ها روی هم انباشته شده  و شکاف بین تان را عمیق تر می کند

2 نظرات

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید