زن و شوهرها این کارها را برای داشتن رابطه جـنـسـی عالی یاد بگیرید

6859

یادگیری مهارت های مورد نیاز در رابطه جنسی باعث می شود، زندگی شادتر و سالم تری را تجربه نمایید. بهتر است قبل از آنکه زندگی مشترک خود را با نگاهی ناامیدانه بررسی کنید، مروری بر مهارت های مورد نیاز رابطه جنسی داشته باشید، تا از خطرات تداوم رابطه های سرد جنسی که عموما منجر به جدایی می شوند، در امان باشید

Cheerful beautiful young couple – graphicstock.com

مهارت های مورد نیاز در رابطه جنسی

برای داشتن یک رابطه جنسی خوب و پرحرارت، لازم نیست کار خیلی عجیب و غریبی کنید، تنها کافی است خودتان و شریک جنسی تان را به خوبی به لحاظ جسمی و روحی خوب بشناسید و درک کنید.

قدم اول

رعایت آداب اولیه اولین و مهمترین قدم است. از جمله مهارت های موردنیاز برای داشتن یک رابطه جنسی سالم، رعایت نظافت، رعایت خلوت و تنهایی و… است. شما با اجرای اصول اولیه بسیاری از مشکلاتتان را می توانید خود به خود حل شده بدانید؛ چرا که رعایت نکردن همین موارد به ظاهر پیش پا افتاده باعث بروز مشکلات بسیاری شده است.

- Advertisement -

قدم دوم

برنامه ریزی برای رابطه جنسی خود داشته باشید. هنگامی که مرد به تعداد دفعات منظم با همسر خود رابطه جنسی نداشته باشد،حس رمانتیک بودن خود را از دست داده و پس از اندکی خانم نیز شور و حرارت جنسی خود را دیگر نخواهد داشت و به همین منوال یک دور باطل و رو به جدایی به وجود می آید. البته تعداد دفعات رابطه جنسی به آمادگی کامل جسمی و روحی دو طرف باز می گردد. بهتر است این زمان مناسب را یافته و آن را به طور منظم رعایت نمایید.

قدم سوم

معاشقه را از قبل از رختخواب آغاز نمایید. یکی از عمده دلایل موفقیت و خوشبختی برخی از زوج ها این است که گاه و بی گاه بدون هیچ دلیل خاصی، یکدیگر را در آغوش می کشند، پاهایشان را به هم می زنند و برای مراحل اصلی تر خودشان را آماده می کنند.

قدم چهارم

از رابطه جنسی به عنوان ابزاری برای تنبیه یا تشویق استفاده نکنید. کشش جسمانی دو فرد، فراتر از روح آنها رخ می دهد، پس مسائل پیش پاافتاده روزمره خود را وارد رابطه های جنسی نکرده و هر چیزی را به جای خود حل و فصل نمایید.

قدم پنجم

گاهی روابط جنسی ویژه ای داشته باشید. برای شب سالگرد ازدواجتان به عنوان مثال می توانید رابطه ای خاص، پر از شعف و رمانتیک را ترتیب دهید.

قدم ششم

اوج رابطه جنسی و ارضای کامل را طوری تنظیم کنید که تقریبا همزمان باشد. بهتر است این لذت را با هم تجربه نمایید تا علاقه و صمیمت میان شما بیشتر گردد.

قدم هفتم

این راهکار یک راه حل کلی است، بهتر است در تمام لحظاتی که در کنار هم هستید، به هم ابراز علاقه نموده و با هم شوخی کنید. این ریز رفتارها می تواند به شما در انتهای هفته در داشتن یک رابطه گرم و پر حرارت کمک شایانی نماید.

 

1 نظر

  1. سلام بعداز۲ماه ازوظیفه برمیگردم خانه همرای همسرم خوب عشق میکنیم باهم خوب رفتارمیکنیم امابعدازچندروز ازگزشت زمان عشق علاقه کم میشود میخواهم کمی دراین باره نظر بدهید برایم تشکر

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید