شخصیت شناسی از روی انگشتان پا و راز پنهان انگشت ها

11599

شکل انگشتان پا و قد آنها نسبت به یکدیگر رازهای جالبی را از شخصیت فردی شما افشا می کنند!

اگر بدانید سایز انگشتان پا نیز از دیگر چیزهایی است که می تواند نکات جالبی از شخصیت شما افشا کنند، به خصوص قد آنها نسبت به یکدیگر و فرم قرار گرفتن آنها رازهای پنهانی دارند. احتمالا پیش از این شخصیت شناسی از روی کف بینی، نشان های برج های فلکی و … را مطالعه کرده اید و حالا باید شخصیت شناسی از روی انگشتان پا را نیز به آنها ضمیمه کنید!

- Advertisement -

در تصویر زیر شکل پاها به چهار نوع تقسیم شده است، با توجه به توضیحات ذکر شده فرم پای خود را پیدا کرده و توضیحات جالب آن را بخوانید.

سه انگشت اول پا قد یکسانی داشته باشند (A)

در این مورد سه انگشت اول از سمت چپ، طول یکسانی دارند و دو انگشت بعدی به طور قابل توجهی کوتاه تر هستند. این مدل که به انگشت پا رومی هم شناخته می شود بدین معنی است که ممکن است اجداد رومی داشته باشید و آن هم نه هر نوع اجدادی! بلکه اشراف زاده های ایتالیای باستان که زمانی فاتح ملت ها بودند.

ولی از لحاظ ویژگی شخصیتی این نوع شکل انگشتان پا نشانگر این است که شما فردی مهربان با قدرت فکری بی نظیری هستید. به گزارش پرشین وی عطش شما برای دانش، تنها توانایی های هنری شما را بیرون می کشد و به شما این قدرت را می دهد تا زیبایی های هرچیزی را ببینید.

در نتیجه با وجود اینکه ایده آل گرا هستید، می توانید بهترین نکات را در مردم ببینید و مهم نیست آنها چه کسی هستند و یا حتی از افرادی هستند که مردم از آنها رو برگردانند. گاهی اوقات این موضوع می تواند موجب شود برخی بخواهند از شما سو استفاده کنند ولی قوه تعقل تان شما را از فریب خوردن دور نگه می دارد.

شما با شریک احساسی تان به راستی یک شریک عاشقانه واقعی و راستین هستید و با او چه از جهت فیزیکی، فکری و معنوی هماهنگی دارید حتی با افکار و احساسات آنها نیز همگام شده هستید که همین امر شما را تبدیل به یک عاشق فوق العاده می کند.

انگشتان پا طول یکسانی دارند (B)

اگر انگشتان پاهایتان تقریبا همگی در یک سطح هستند، پس ممکن است ریشه اجدادی شما به آلمان بازگردد و حتی بیشتر از آن به قبیله ای که زمانی در اروپای مرکزی و غربی می زیستند.

با طبیعت ذاتی شما سخت کوشی و اراده قوی عجین شده است. به همین دلیل هاله ای از فروتنی شما را در بر گرفته و به یکی از قابل دسترس ترین افراد تبدیل می کند. شما یک دیدگاه واقعی نسبت به ثبات و امنیت دنیا دارید و دیگران شما را به عنوان کسی می شناسند که می توانند به او اعتماد و اتکا کنند.

آنها همچنین می دانند به شکل رسوا کننده ای رک و صادق هستید و همه تحمل کنار آمدن با آن ندارند ولی دست کم از این موضوع قدردان هستند که دروغ در شخصیت تان جایی ندارد و این موضوع در ارتباط های عاشقانه شما نیز صدق می کند.

شما شریک احساسی صادق و قابل اطمینان هستید و نیازهای طرف مقابل خود را فراموش نمی کنید و از آنجا که رفتار صمیمانه و راحت را دوست دارید اغلب درگیری ها و کشمکش های کمتری در رابطه تان به وجود می آید.

   (C) انگشت دوم بلندتر از انگشت بزرگ باشد

اگر انگشت دوم پا شما بلندتر از انگشت بزرگ پا به نظر می رسد، پس شما دارای یک خصوصیت فیزیولوژیک ویژه به نام “انگشت پا مورتون” هستید. این ویژگی متعلق به اجداد یونانی است و تنها حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد مردم این ویژگی را دارند.

مبتکر، خلاق و خارج از چارچوب، کلماتی هستند که معمولا می توانند به شما مربوط باشند. شما دنیا را در ورای نوری متفاوت از دیگران می بینید که همین امر به شما اجازه می دهد از روی ماسکی که دیگران در برابر شما به چهره می گذارند، بیشتر ببینید. معمولا بهترین قاضی شخصیت افراد هستید، هوش از وجود شما می درخشد و همین امر دیگران را به سمت شما جلب می کند. آنها در زمان های مورد نیاز برای گرفتن راهنمایی، به سمت تان می آیند چرا که می دانند شما این کار را با وقار و توانایی انجام دهید. گاهی اوقات حل و فصل این موضوع برایتان سخت می شود ولی در نهایت می توانید از عهده آن برآیید.

شریک احساسی شما نیز به میزان دیگران به این ویژگی شما جذب می شود. ولی چیزی که او در شما بیشتر از هرچیزی دوست دارد، توانایی شما در متعجب کردن او در نشان دادن جنبه های متفاوتی از خودتان است. شما همیشه از نیازهای شریک زندگی خود اطلاع دارید که این موضوع در زمینه های مختلف زندگی مفید واقع می شود.

طول انگشتان شما شکل نزولی دارد (D)

اگر ظاهر انگشتان شما طول نزولی را شبیه یک خط مورب نشان می دهد به طوری که انگشت بزرگ پا از همه بلندتر و سپس تا انگشت کوچک به تدریج کوتاه تر می شود در این صورت ممکن است خون اجداد مصری یا عربی در رگ های شما جاری باشد

ماجراجویی بخشی از زندگی شماست. با وجود تجارب کوچکی که از بازدید از مکان های مختلف در طول سفر کسب می کنید، قلب و روح شما را سرشار می کند. درست همانند آسمان و پرنده های آزاد، شما برای آزادی و استقلال خود ارزش قائل هستید. وقتی نوبت به ابراز احساسات می رسد، شما به ندرت به اینکه دیگران چه فکری در موردتان می کنند توجه می کنید و تمایلی ندارید به کسی اجازه دهید شما را کوچک کرده و احساس شرمندگی برای تان ایجاد کند.

البته روزهایی هستند که فقط می خواهید خانه نشین شده و در آرامش باشید ولی این برای شما تنها شبیه نوعی شارژ شدن قبل ماجراجویی و سفرهای بعدی است.

در مورد شریک احساسی تان، شما به کسی نیاز دارید که شبیه شما باشد. کسی که آماده پذیرفتن چالش ها و لذت بردن از سفر در کنار شما باشد. کسی که بتوانید در کنار او چیزهای جدیدی از هم کشف کنید و به گزارش پرشین وی این یکی از بهترین قسمت های رابطه برای هر دو شما خواهد بود چرا که شاید قبلا عادت داشتید به تنهایی دست به تجارب جدید بزنید، این بار شخص دیگری را نیز در کنارتان دارید.
شخصیت شناسی از روی انگشتان پا

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید