۱۰ نشانه که یک دختر از شما خوشش نمی آید

3771

 

 می‌دانید از کجا می‌توانید بفهمید که آیا دختری از شما خوشش نمی‌آید؟ اگر نمی‌دانید، در ادامه با ما همراه باشید تا با نشانه‌های عدم علاقه دختر به پسر آشنا شوید. اگر بدانید که نشانه‌های بی‌علاقگی دختر به پسر چیست، وقتتان را هدر نمی‌دهید، به حدو مرزهای دختر مورد علاقه‌تان احترام می‌گذارید و مهارت‌های ارتباطیتان را تقویت می‌کنید

- Advertisement -

زبان بدن او به شما میگوید که در مقابلتان گارد گرفته است

زبان بدن یک زن حرف‌های زیادی برای گفتن دارد؛ مثلاً به شما می‌گوید که می‌خواهد به او نزدیکتر شوید یا این که آرزو می‌کند ای کاش فرسنگ‌ها از او فاصله بگیرید. از آنجایی که ممکن است دختر مورد علاقه‌تان آنقدر جسور نباشد که مستقیماً به خودتان بگوید: “متاسفم، اما من علاقه‌ای بهت ندارم” بهتر است با رمز و رازهای زبان بدن آشنا شوید تا ابزار قدرتمندی در اختیار داشته باشید.سوال اینجا است که از روی چه نشانه‌هایی از زبان بدن می‌توانید متوجه شوید که دختر مورد نظرتان علاقه‌ای به مصاحبت شما ندارد؟

به نشانه‌های کلاسیک دقت کنید: دست به سینه نشستن، پنهان کردن دست‌ها یا گذاشتن پاها به گونه‌ای که نوک آن‌ها به هر طرفی باشد، به جز به طرف شما، علامت بی‌علاقگی است. حتی ممکن است از شما فاصله بگیرد یا وقتی نزدیکش می‌شوید، از شما دور شود.
این شما هستید که تمام تلاشتان را برای نزدیک شدن به او می‌کنید

در گفتگوهایتان ساکت و منفعل است

البته بعضی گفتگوها باعث معذب شدن دخترها میشود و برخی دخترها خجالتی‌تر از بقیه هستند، اما همان‌طور که شما از هر دری سخنی می‌گویید تا گفتگو با دختر مورد علاقه‌تان را گرم نگه دارید، دختری هم که شما را دوست دارد، باید همین کار را بکند. به عبارت دیگر اگر او هیچ تلاشی برای ادامه دادن گفتگو نمی‌کند، احتمالاً اهمیتی هم به این گفتگو و به شما نمی‌دهد.دختری که می‌خواهد شما را بشناسد، سوال‌پیچتان می‌کند تا کنجکاوی‌اش را ارضا کند. اما دختری که علاقه‌ای به شما ندارد، شناختنتان هم برایش مهم نیست، پس حرفی هم برای زدن ندارد.

از هر فرصتی برای چک کردن تلفنش استفاده می‌کند

این که او هر از گاه تلفنش را نگاه کند، هیچ اشکالی ندارد، اما اگر مشتاقانه هر پیام و اعلانی را که می‌آید، نگاه میکند، باید بدانید که علاقه‌ای به شما و مصاحبتتان ندارد. اگر دختری واقعاً از گفتگو با شما لذت ببرد، زنگ صدایتان برایش بیشتر از زنگ تلفنش جالب خواهد بود.

به همه جا نگاه می‌کند، به جز به چشمان شما

شاید بعضی دخترها با لوندی و شیطنت سعی کنند که از نگاه کردن به چشمان پسر مورد علاقه‌شان فرار کنند، اما اگر در جمعی هستید و او میداند که شما هم در آن جمع حضور دارید، اما به همه جا، به جز به شما نگاه می‌کند، این بی‌تفاوتی نشانه بارزی از عدم علاقه او به شما است، حتی شاید اندکی هم از شما بدش می‌آید.برگرداندن نگاه هم علامت مهمی است. تماس چشمی برای دختری که علاقه‌ای به شما ندارد، اما میداند که شما می‌خواهید نگاهش را جلب کنید تا علاقه‌تان را به او اعلام کنید، معذب کننده است.اگر با چنین شرایطی روبرو شدید، بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که به احساس او احترام بگذارید و شانستان را جای دیگری امتحان کنید.

لبخند مصنوعی

می‌خواهید بدانید آیا لبخندی که دختر مورد علاقه‌تان با دیدن شما به لب می‌آورد، واقعی است و واقعاً از دیدنتان خوشحال می‌شود یا خیر؟ کافی است وقتی میخندد، به دور چشمانش نگاه کنید، چروک‌های کوچک گوشه چشم راز خنده او را برملا می‌کند. اگر دور چشم‌هایش صاف صاف است، احتمالاً فقط از روی ادب به شما لبخند زده است، نه به این خاطر که از دیدنتان هیجانزده شده است.بالا رفتن گوشه‌های لب، بدون آن که این لبخند برق شادی و علاقه را در چشم‌ها روشن کند، نشانه قطعی یک لبخند مودبانه و مصنوعی است. اگر این لبخند را دیدید از اصرار بی‌جا دست بردارید و شانستان را جای دیگری امتحان کنید.

به نظر کسل و بی‌حوصله می‌آید

اگر وقتی با دختری حرف می‌زنید، از جواب‌های او کسالت و بی‌حوصلگی می‌بارد، این عدم اشتیاق به معنای این است که شانسی با این دختر نخواهید داشت. وقتی دختری واقعاً به پسری علاقه داشته باشد، این علاقه به دو روش زیر در صدایش نمود پیدا میکند:

1- او به دادن پاسخ‌های کوتاه و سریع اکتفا نمی‌کند.

2- هیجان همصحبتی با شما باعث می‌شود که ناخودآگاه بلندتر و سریعتر حرف بزند.

درباره علاقه‌اش به پسر دیگری با شما حرف می‌زند

حرف زدن درباره پسرهای دیگر به این معنا نیست که دارد برایتان ناز میکند و شما را بازی می‌دهد تا توجهتان را جلب کند. این کار دو معنا بیشتر ندارد، اول این که به پسر دیگری علاقه دارد، دوم این که به شما علاقه‌ای ندارد.این که آیا واقعاً به پسر دیگری علاقه دارد یا خیر، مهم نیست، مهم این است که او با حرف زدن درباره پسر دیگری به شما می‌فهماند که علاقه‎ای به شما ندارد. .

همان طور که در پیام‌های یک دختر نشانه‌های مختلفی برای اطمینان از علاقه او به خودتان وجود دارد، به همان ترتیب نشانه‌های هشداری را هم می‌توانید در زمان ارسال، محتوا و لحن پیام‌های او پیدا کنید که به وضوح از بی‌علاقگی او به شما خبر میدهد.با توجه به سه نشانه زیر می‌توانید از روی پیام‌های یک دختر بفهمید که آیا علاقه‌ای به شما دارد یا خیر.

بیشتر از یک روز طول می‌کشد تا به پیام‌هایتان جواب بدهد

اگر باید یک روز کامل صبر کنید تا به شما جواب بدهد، احتمالاً جواب دادن به شما متاسفانه اولویت او نیست. البته این تاخیر لزوماً به معنای بی‌علاقگی او به شما نیست. اما اگر واقعاً برایش اهمیت داشته باشید، حداقل سعی می‌کند به شما خبر بدهد که سرش شلوغ است، نه این که در بی‌خبری منتظرتان بگذارد.

فقط شما هستید که برای ادامه گفتگوی پیامکیتان سعی می‌کنید

گاهی اوقات جواب پیام‌هایی را که برایمان می‌آید، از سر ادب می‌دهیم، چون به ما یاد داده‌اند که اگر کسی سوالی از ما پرسید، حتماً جوابش را بدهیم. درهر حال احساس دختر مورد علاقه‌تان را می‌توانید از روی لحن و محتوای پیامش متوجه شوید. اگر او جواب‌های کوتاهی مانند “س”، “اوکی” و “بله” به شما می‌دهد و جوابهایش به ندرت از یک کلمه طولانی‌تر می‌شود، در واقع می‌خواهد شما را از سرش باز کند. او با این طرز جواب دادن به وضوح دارد به شما می‌گوید که علاقه‌ای به دریافت پیام‌های بیشتر از شما ندارد و امیدوار است که این مکالمه تمام شود.

از شما فرار می‌کند

هیچ جوابی به اندازه یک “نه” قاطعانه واضح نیست. اگر سه دفعه تلاش کردید تا با او تماس بگیرید، اما او پاسخ نداد، بدانید که نه فراموش کرده است جوابتان را بدهد، نه تلفنش را جا گذاشته است. حتی سه بار هم زیاد است. بعد از دو پیام بی‌جواب می‌توانید پاسخ منفی او را متوجه شوید. می‌توانید شانستان را برای بار سوم هم امتحان کنید تا کاملاً مطمئن شوید که علاقه‌ای به شما ندارد.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید