تست شخصیت شماره : تست تصویری با انتخاب کلید

1287

برای انجام تست روانشناسی تصویری یکی از کلیدها را انتخاب کنید تا درباره نیروهای درونی نشناخته و کشف نشده زندگی تان بیشتر بدانید تا کلید درهای ورود به زندگی آینده را در اختیار داشته باشید.

در این تست شخصیت یک کلید را انتخاب کنید تا قدرت واقعی دورن تان را بشناسید

کلید شماره یک: آفرودیت

آفرودیت الهه عشق، زیبایی و زناشویی یونان است. اگر این کلید را در تست روانشناسی تصویری امروز انتخاب کرده اید به عشق واقعی ایمان دارید. کلا نگاه مثبت و ساده‌ای به زندگی دارید. نماد پرنده در کلید آفرودیت نشانگر ارزشی است که به آزادی می‌دهید. یکی از ویژگی‌های بارز شما شخصیت مستقل تان است.

- Advertisement -

علاوه بر نماد آزادی، پرنده نماد صلح و هماهنگی است که شما خیلی به آن‌ها اهمیت می‌دهید. درست به سادگی طرح کلید زندگی ساده را ترجیح می‌دهید و اسیر زرق و برق نیستید.

قدرت واقعی شخصیت شما در عشق و احساسات تان نهفته است.

کلید شماره دو در تست شخصیت: درویدز

این کلید نمادی متعلق به سبک سلتیک Celtic در عصر باستان است. یعنی عضو بلندمرتبه جامعه مثل رهبر مذهبی یا معنوی یا یک شخص قدرتمند. کلید درویدز ارتباط همیشگی با جامعه باستانی دارد و نشانگر ارتباط بین طبیعت و مردم است.

نقطه‌ها یا گره‌های ارتباطی سلتیکی در کلید سمبل طبیعت و هماهنگی است. با انتخاب این کلید اشتیاق بی حد خود به طبیعت، یافتن آرامش و تنهایی را به نمایش گذاشته اید.

قدرت واقعی شخصیت شما در رفتار بسیار متشخص و عاقلانه شما نهفته است.

کلید شماره ۳: رویالتی

تنها یک شخص می‌تواند این کلید را که در واقع شاه کلید است پیدا کندو آن کسی است که به او الهام می‌شود. رویاهای بزرگی دارید و تمام هدف تان رسیدن به آن‌ها است.

اهداف بزرگی که هیچ چیز و هیچ کس نمی‌تواند شما را از رسیدن به آن‌ها باز دارد. چون شما همه چیز را در ذهن تان برنامه ریزی کرده اید. خیلی خوب می‌دانید چه طور سخت کار کنید. هر چند گاهی باید به شما یادآوری کنند که کمی هم به دور و برتان نگاهی بیندازید و به خودتان استراحت بدهید.

قدرت واقعی شخصیت شما در عمق آرزوهایتان نهفته است.

کلید شماره ۴: تریپل گادس

این کلید قرن‌ها نماد قدرت و ایمان بود. انتخاب این کلید نشان می‌دهد ارتباط شما با معنویات و نیروهای ماورا الطبیعه خیلی قوی است. اغلب مواقع با حس شهودی خود به خواسته‌های دیگران پی می‌برید. جادو نمی‌کنید ولی ناخودآگاه می‌دانید چه طور ذهن مردم را بخوانید.

غریزه‌ای قدرتمند که شما را از دیگران متمایز می‌کند. گویی خلق شده اید تا کارهای خاصی انجام دهید و موفق باشید.

قدرت واقعی شخصیت شما در حس شهودی شما با دنیای اطراف تان است.

کلید شماره ۵: اروس

اروس خدای جذابیت و اشتیاق یونان باستان است. شما کلیدی را انتخاب کرده اید که نماد عشق یعنی قلب را در انتهای خود دارد. پس در ذهن خود عشق را پرورش می‌دهید و به زودی هم اگر تاکنون عشق واقعی تان را پیدا نکرده اید، با تمام احساس تان به آن خواهید رسید.

هر چند پیش از این، از نظر احساسی شکست خورده اید ولی برای پیدا کردن همراه واقعی تان ناامید نشده اید. روزی عشق واقعی تان را خواهید یافت و زیباترین لحظه‌ها را خواهید داشت. چند ارتباط کوتاه بی سرانجام قبلی را فراموش کنید.

قدرت واقعی شخصیت شما در توانایی رومانتیک شما در دوست داشتن است.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید