اینجا عروس تا 3 روز بعد عروسی حق توالت رفتن ندارد – عجیب ترین رسم های باور نکردنی

2097

سنت و رسومات از کشورهای مختلف که شما را شگفت زده می کند … شاید باور نکنید اما در برخی کشورها رسم هایی وجود دارد که افراد فکر میکنند باعث خوشبختی آنها میشود یا اینکه انجام دادن این کارها باعث بدبختی میشود

Bride and groom – GRAPHICSSTOCK.COM

استفاده نکردن از دستشویی بعد از ازدواج در اندونزی

در کشور اندونزی این فرهنگ وجود دارد که زوج تازه ازدواج کرده تا سه روز نباید به دسشویی بروند و اگر این کار را انجام دهند برایشان بد شانسی می آورد و به طوری که این زوج تحت نظر خانواده شان قرار می گیرند که مبادا این سنت را بشکنند، به همین دلیل هم آب و غذای بسیار کمی به آنها می دهند.

هدیه ندادن رز زرد در مکزیک

گل رز یکی از راه های بسیار عالی برای هدیه دادن و نشان دادن عشق و علاقه است و اگرچه در بعضی از کشورها رنگ رز بسیار حائز اهمیت است و هر رنگ برایشان معنی خاصی دارد و در مکزیک، بهترین حالت استفاده از رز قرمز و دوری از رز زرد است. زیرا رز زرد برای مکزیکی ها تداعی مرگ است.

خرد کردن ظرف ها قبل از عروسی در آلمان

چند هفته قبل از مراسم عروسی در آلمان، سنت خاصی در این کشور اتفاق می افتد و مهمان ها ظرف های سفالی خود را می آورند تا در خانه عروس آنها را بشکنند و سپس عروس و داماد باید اقدام به تمیز کردن این ظرف های شکسته از خانه کنند که این تمیز کردن برایشان خوش شانسی می آورد.

- Advertisement -

گفته می شود مهمان ها بعد از صرف شام شروع به شکستن بشقاب ها و گلدان ها می کنند و تنها آن ها شیشه های پنجره راسالم می گذارند.

دیر رسیدن در ونزوئلا

اگر به یک جلسه کاری یا یک مهمانی دعوت شده باشید، در ونزوئلا بسیار رایج است که افراد دیر تر از آنچه که در برنامه است وارد جلسه شوند و افراد ساکن در ونزوئلا از این که سرعت آرامی داشته باشند لذت می برند و مخصوصا اگر این آهستگی و آرامش مربوط به شغل یا حتی قرارهای ملاقات بسیار مهم باشد.

پرتاب کردن اسباب خانه از پنجره در آفریقای جنوبی

بسیاری از کشورها در جشن سال نو جشن های آتشی می گیرند اما در آفریقای جنوبی کمی کار متفاوت است و در این کشور افراد در جشن سال نو مبلمان و دیگر اثاثیه منزل را از پنجره به بیرون پرتاب می کنند و در خیابان می ریزند و این سنت توسط نیروهای پلیس مورد مراقبت قرار می گیرد تا این که افراد آسیب نبینند

گریه کردن قبل از مراسم عروسی در چین

در حالیکه در بسیاری از کشورها افراد در روز عروسی بسیار خوشحال هستند و می خندند، اما چنانچه این بخش جالب سرگرمی نمناک گفته است در چین اینگونه نیست و عروس باید از یک ماه قبل از عروسی گریه کند و بعد از چند روز گریه کردن می تواند به نزد خانواده خود برود و در کنار آنها ابراز شادی و لذت از مراسم عروسی خود کند.

استفاده نکردن از دست چپ در شرق میانه

در کشورهای شرق میانه، دست دادن و غذا خوردن با دست چپ کاری غیر بهداشتی است و این افراد اعتقاد دارند که افراد در دستشویی برای تمیز کردن خود از دست چپ استفاده می کنند ، پس حتما دست چپ آنها تمیز نیست و نباید برای غذا خوردن یا دست دادن به دوست از آن استفاده کرد

پر کردن دندان قبل از عروسی در اندونزی

در جزایر بالی اندونزی پیش از مراسم عروسی یکی از دندان های عروس و یکی از دندان ها داماد پر می شود تا نیروهای شیطانی و خصوصیت های اهریمنی مانند خشم، شهوت، عصبانیت، طمع و حسادت از جسم عروس و داماد خارج شود.

 

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید